Tartuf Shop Tiranë

Rruga Sami Frashëri, dyqani nr.9, prane ish shkolles "11 Janari"
0 Tiranë Qarku i Tiranës
Albania

www.facebook.com/tartufshop/

tartufshop@gmail.com

+355 69 276 7057

DOM
09:30
21:30
SEG
09:30
21:30
TER
09:30
21:30
QUA
09:30
21:30
QUI
09:30
21:30
SEX
09:30
21:30
SÁB
09:30
21:30

Você é o proprietário deste negócio?
Sugerir uma alteração

Géneros alimentícios

flag SQflag EN
1 comentários

Tartuf Shop Tiranë

Tartuf Shop me një eksperiencë të gjatë në fushën e gastronomisë dhe me distributor kryesor Itali-në,vendin unik te Tartuf-it , vazhdon me këmbngulje të sjell më të mirën për ju duke u kujdesur në detaje për një perfeksion ne shije dhe per te plotesuar cdo shije te klienteve tane.

DETTAGLI

 • Produkte të aromatiz... ... (área)

  Aceto with Black Truffle (Aceto Balsamike e Modenes IGP me leng Tartufi te Zi. Perdoret me se miri me fruta, per antipasta dhe per embelsira, ne permasat 60ml, 100ml) Olive Oil Flavored with White Truffle Olive Oil Flavored with Black Truffle Olive Oil Flavored with White Truffle & Tuffle Slices (Vaj ulliri i aromatizuar me Tartuf te Bardhe dhe me disa feta Tartufi te prera ne fund te shishes, ne permasat 100ml, 200ml) Olive Oil Flavored with Black Truffle & Tuffle Slices Truffle Oil in Tube 60ml Integral Sea Salt with Black Truffle 100g Salt Grinding Machine & Integral Sea Salt with Black Truffle 75g

 • Specialitete të tjer... ... (área)

  Curry with White Truffle 100g Barbecue Sauce with Black Truffle 100g Mustard with Black Truffle 100g Vegan Mayonnaise with Black Truffle 100g -Chococreme with black Truffle 100g Acacia Honey Flavored with Summer Truffle (Mjalt i pemes Akacia i aromaizuar me Tartuf dhe pak feta Tartufi ,ne permasat 40g, 120g) Salt Biscuits with Summer Truffle 70g White Truffle Chips & Sea Salt Black Truffle Chips Gourmet with White Truffle (Paketim i Tartufit te Bardhe: 1 krem 50g me parmixhano rexhano, 1 krem 50g me kerpudha porcine dhe 1 vaj 60ml i aromatizuar me Tartuf)

 • Prerëse tartufi (área)

  Steel Truffle Knife Truffle Knife with Wooden Handle Wood Truffle Knife

 • Mire se vini (Ponto)

  Ekskluzivisht për herë të parë në Shqipëri sjellim Tartuf të fresket sipas sezonit, shumëllojshmëri produktesh gastronomike me bazë Tartufi, produkte të aromantizuara , produkte speciale. Tartuf Shop me një eksperiencë të gjatë në fushën e gastronomisë dhe me distributor kryesor Itali-në,vendin unik te Tartuf-it , vazhdon me këmbngulje të sjell më të mirën për ju duke u kujdesur në detaje për një perfeksion ne shije dhe per te plotesuar cdo shije te klienteve tane. Shije,Aromë,Cilësi, vetëm në dyqanin më special të qytetit,Tartuf Shop  Për të mos munguar aroma dhe shija Tartuf-it në tryezat tuaja, mund të gjeni mbi 70 produkte me bazë Tartuf-i si:

 • Salsa-kremëra (Ponto)

  Truffle Sauce (Salca klasike me Tartuf te Zi Veror, kërpudha, vaj luledielli, vaj ekstravirgjër ulliri dhe pate ulliri, në përmasat 50g, 180g, 500g) White Truffle Sauce Black Truffle Sauce Truffle Sauce 5% Natural Sauce with mushrooms and Truffle 15% Tomato and White Truffle Hot Pumpkin Cream with Summer Truffle (Krem me përberje kungull, patate, vaj ekstravirgjer ulliri, qepë,piper, rozmarinë, djath të grirë dhe Taruf të Zi Veror,  në pemasat 50g, 130g, 500g) Cream with parmixhano reggiano DOP & White Truffle Cream with Gorgonxola & Summer Truffle Cream with pecorino roman DOP & Black Truffle Cream with Black Truffle (Krem më Qumesht, Pana, Gjalp, djath Grana te grirë dhe me Tartuf te Zi,në përmasat 50g, 130g, 500g) Cream with White Truffle Royal taste with porcine mushrooms & White Truffle Carciofi Cream & Sumer Truffle Gastronomic speciality based on butter & White Truffle Patè with liver and Black Truffle  (Pure me mëlci pule, patate, vaj ulliri ekstravirgjer,vaj luledielli, qepë, kipë, hudhër, limon, kapri,  karrota, rozmarinë,speca. Përdoret më së miri me brusketa, në permasat 90g, 180g, 500g) Carpaccio with Summer Truffle (Tartufi i Zi i Veres i prerë në feta dhe i ruajtur në vaj)

 • Pasta - orizi – pole... ... (Ponto)

  Tagliolini with White Truffle 250g (Makarona brumi i te cilave eshte me Tartuf te Bardhe dhe jane te bera ne menyre artizanale) Tagliolini with Black Truffle 250g Pasta with White Truffle 250g Pasta with Black Truffle 250g Carnaroli Rice with Black Truffle (Oriz Karnaroli me copeza Tarufi te zi ne te dhe pa gluten, ne permasat 350g, 450g) Polenta with White Tuffle (Polenta me copeza Tartufi te Bardhe ne te dhe pa gluten. Eshte ne permasat 300, 400g)

 • Djath – sallam (Ponto)

  Cheese with Black Truffle Sausage with Black Truffle

comentários

1
Filtrar por:

Andrea Giuliani

2018-02-02
super tartufi , da provare la pasta !!